4 Haziran 2010 Cuma

dans kostümleri / dance costumes

Haydi dansa, BAILAMOS!

"Tonight we dance
I lay my life in your hands
We take the floor
Nothing is forbidden anymore..."

Profesyonel ve amatör dans grupları, dans okulları, bireysel ve eşli dansçılar dans gösterilerinde (19 Mayıs, 23 Nisan, okuma bayramı, yıl sonu müsamereleri), dans yarışmalarında, özel dans gecelerinde kullanabileceğiniz dans kostümlerini buradan temin edebilirsiniz. 

Kiralamak için ltf bizimle bağlantıya geçiniz.

Dansla kalın.

3 Haziran 2010 Perşembe

stil sahibi erkekler

TARZINI BEĞENDİĞİMİZ ERKEKLERDEN GÖRÜNTÜLER
Courageous combinations from confident men. 
Classic look with a twist.
We love men who are brave enough to carry bags.
Neck accessories combined with classic look.

31 Mayıs 2010 Pazartesi

galata moda mayıs'2010

AlevZeynep, Galata Moda Mayıs'2010 keyfini yaz kıyafetleri ile yaşadı. Moda Tasarımcıları Derneği'ne üye 30 Türk tasarımcının 26-30 Mayıs 2010 tarihinde, Tüyap Tepebaşı otoparkında, moda severlerle buluşması festivalinde, Bahar Korçan'ın İstanbul bordür baskılı tunik elbiseleri, Simay Bülbül'ün deri detaylı jarse elbiseleri, Gamze Saraçoğlu'nun biye detayları en sevdiklerimiz arasındaydı. Diğer tasarımcılardan çizgili kombinasyonlar, jarse&tül kombinasyonları, keçeli sandaletler öne çıkanlar arasındaydı. Bir sonraki Galata Moda buluşmasını heyecanla bekliyoruz.

30 Mayıs 2010 Pazar

tango, hayatımızda olmazsa olmaz!

Tango dinlemeye, tango yapmaya, tango izlemeye hayatınızda yer açın. Hemen şimdi http://www.tangoitu.com/ adresinden tango'yu hayatınıza davet edin. Stil sahibi bu eşsiz müzik&dansa hemen hoşgeldin diyebilirsiniz. Kendiniz için biraz zaman ayırın, bu hayat, bu güzellikler sizin için!